خدمات فروشگاه کراتینی

ارسال رایگان با پست پیشتاز یا پست ماهکس برای تمامی سفارش های بالای یک میلیون تومان و ارسال رایگان با پست تیپاکس یا پست ماهکس برای تمامی سفارش های بالای 5 میلیون.

تمامی محصولات موجود در فروشگاه دارای ضمانت اصالت بوده و فروش محصولات کپی و های کپی نداشته و فقط کیفیت اصلی و ارجینال محصولات به فروش می رسد.

شما می توانید برای تمامی خرید های بالای 500 هزار تومن از روش پرداخت در محل استفاده کنید. لازم به ذکر هست که در این حالت سفارش شما شامل ارسال رایگان نخواهد شد و همچنین هزینه ارسال پرداخت در محل از حالت عادی حدودا 30 الی 40 درصد گرانتر است. برای خرید در حالت پرداخت در محل با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

با توجه به کیفیت اصلی بودن تمامی محصولات، شما تا 7 روز امکان برگشت محصول را دارید. باید توجه داشت تنها در حالتی که محصول خریداری شده دارای ایراد فنی یا دارای آسیب باشد این امکان برای شما فراهم است.

شما می توانید برای مشاوره و خرید و پرسش و پاسخ در تمامی ساعات شبانه روز به صورت 24 ساعته، از طریق تماس، اس ام اس، پیام در واتس آپ و تلگرام با ما در ارتباط باشید.

ما با خرید بدون واسطه از کارخانه و حجم خرید بالا، توان ارائه بهترین قیمت های بازار را داریم و بدون اغراق در 80 الی 90 درصد محصولات پایین ترین قیمت ایران را به شما ارائه می دهیم.

تمامی سفارش ها با بهترین بسته بندی در سریع ترین حالت ممکن به واسطه کار با انواع پست های خصوصی و ملی به دست شما عزیزان می رسند. قابل ذکر است که سفارش هایی که در حالت فوری ارسال گردند، هزینه ارسال پس کرایه خواهد شد.